معرفی ادو کلن بولگاری مدل Au The Vert

معرفی ادو کلن بولگاری مدل Au The Vert


یکی دیگر از عطرهای مردانه و زنانه‌ی برند ایتالیایی «بولگاری» (Bvlgari) در سال ۱۹۹۲ معرفی شد.

این ادوکلن آروماتیک و مرکباتی «au the Vert» نام دارد. از این عطر می‌توانید در روزهای داغ تابستانی و عصرهای بهاری استفاده کنید.

طراحی و فرمولاسیون au the Vert توسط عطرساز برجسته و کارکشته «ژان کلود النا» (Jean-Claude Ellena) انجام شده است. از رنگ سبز شیشه‌ی این عطر می‌توان به حال‌وهوای باطراوتش پی‌برد.

روی شیشه در، یک کادر سفیدرنگ نشان بولگاری کار شده است که نام این عطر به‌خوبی با رنگ تیره در آن دیده می‌شود. طرح گل طلایی‌رنگی که روی این کادر خودنمایی می‌کند، روی تمام عطرهای سری Eau Pafumee دیده می‌شود.

در و گردن طلایی بطری، زیبایی این شیشه را دوچندان می‌کنند. به‌محض اولین اسپری از au the Vert روی پوست و محل نبضتان بوی تخم گشنیز، شکوفه‌ی پرتقال، پرتقال ماندارین، نارنج، هل و لیمو را احساس خواهید کرد. این ترکیب شیرین و خنک، طراوت و شادابی زیادی را در شما و اطرافیانتان ایجاد خواهد کرد. در ادامه و با گذشت زمان، این نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب گل یاسمین، زنبق دره و شکوفه‌ی پرتقال تشکیل‌ شده‌اند.

Image result for ‫ادو کلن بولگاری مدل Au The Vert‬‎

 

انرژی مثبتی که از بوییدن این نت‌ها می‌گیرید، تا مدت زیادی در شما باقی خواهد ماند. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با وجود چوب صندل، عنبر، مشک، چای سبز و چوب سدر جایگزین نت‌های میانی خواهند شد.

 

این نت‌ها آرامش و تعادل روحی و جسمی را برای شما به‌ارمغان خواهند آورد. خرید عطر بولگاری au the Vert با توجه به قابلیت استفاده برای آقایان و بانوان، بوی تند و گرم، قیمت منطقی و شیشه‌ی زیبایش برای شما بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

طرز تهیه 15 نوع شیرینی خوشمزه و ساده برای عید
دریافت کتاب
دریافت جدیدترین محصولات ما