کسب درامد بالا از همکاری در فروش

کسب درامد بالا از همکاری در فروش


همکاری در فروش چیست؟

مطمئناً همه ما به دنبال بهترینها هستیم. احتمالاً تاکنون تصمیم خود مبنی بر راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بیزینس آنلاین را اتخاذ نموده و آماده کسب درآمد از اینترنت هستید؛ اما مسأله ای وجود دارد و آن اینکه نمی دانید چه نوع موقعیتی را برای کسب درآمد از اینترنت برگزینید. در این مقاله قصد معرفی یکی از بهترین متدهای کسب درآمد از اینترنت و کار در منزل را داریم.

شکی در این نیست که اگر خود محصولی داشته باشیم و آن را از طریق اینترنت به فروش برسانیم سود بالایی در انتظارمان خواهد بود اما خوب این تنها راه نیست؛ میتوان با فروش محصولات دیگران در قالب سیستم های همکاری در فروش و کلاً پروسه همکاری در فروش نیز برای خود کسب و کاری اینترنتی بنا نمود و به کسب درآمد از اینترنت پرداخت.

 

اینکه خود ما تولید کننده محصولی باشیم، به تنهایی می تواند ایده ای استثنائی باشد اما تولید یک محصول، فروش، بسته بندی و ارسال آن دیگر بخشهای میان ایده ی داشتن یک محصول و حصول سود از فروش آن هستند. همانطور که مشاهده می فرمایید سوای مرحله بسیار مهم تولید، مراحل دیگری نیز وجود دارند که از اهمیت بالایی برخوردارند. اینکه برای معرفی محصول یا محصولات خود از چه روشهایی استفاده کنیم، آنها را چگونه بسته بندی نموده و تحت چه شرایطی ارسال کنیم و… موارد مهمی هستند که در حصول سود از یک کالا یا سرویس مؤثرند که خوب هرکس میخواهد از محصول شخصی خود کسب درآمد نماید، باید این موارد را حتماً لحاظ کند.

 

اما به لطف اینترنت میتوان بدون داشتن هیچ محصولی و بدون درگیری در موارد فوق، درآمد داشت. بله می توان از اینترنت درآمد داشت آن هم بدون تولید هیچ محصولی و درگیر شدن در مراحل مختلف فروش آن. به لطف سیستم های همکاری در فروش می توان فروشگاهی داشت، محصول یا محصولاتی داشت که با فروش آنها کسب درآمد نمود با این تفاوت که در این فروش، شما صرفاً معرفی کننده کالا یا خدمات سیستم همکاری در فروش هستید و سایر مراحل توسط سیستم انجام می شود.

 

شما به عنوان معرف محصول، از هر فروشی که توسط لینکهای تبلیغ شده شما صورت بگیرد درصدی را دریافت می کنید که با وجود کمتر بودن از سود فروش محصولات شخصی، باز هم درآمدی قابل توجه در پی خواهند داشت.

 

همکاری در فروش یکی از پرسودترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت لقب گرفته است و حقیقتاً این لقب شایسته آن است. از طریق همکاری در فروش بدون نیاز به هیچ سرمایه ای می توانید برای خود بیزینسی راه اندازی نمایید که حتی بدون حضور شما نیز سود دهی دارد و می توانید از طریق آن درآمدی مناسب داشته باشید.

 

همکاری در فروش به خودی خود می تواند یکی از بهترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت باشد اما باید با روش درست انجام گیرد

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد در اینترنت همین سیستم های همکاری در فروش است

 

ما در اینجا بهترین و برترین سیستم های همکاری در فروش را معرفی می کنیم 

معرفی سیستم همکاری در فروش میهن استور :

چنانچه دارای سایت ، وبلاگ و یا گروه اینترنتی هستید می توانید با معرفی محصولات موجود در سیستم همکاری در فروش میهن استور به بازدیدکنندگان وب سایت ها و یا گروههای اینترنتی خود ، در سود فروش آنها به میزان بسیار مناسبی بهره مند شوید و درآمد ماهیانه بسیار مناسبی کسب نمایید .

* مزایای سیستم همکاری در فروش میهن استور :
۱- دارا بودن محصولات بسیار جذاب ، جدید ، متنوع ، معتبر و پربازده .
۲- پرداخت ۳۰ تا ۵۰ درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت .
۳- تسویه حساب فوری و لحظه ای به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل ۸۰۰۰ تومان .
۴- پشتیبانی توسط ایمیل و تلفن .
۵- سیستم نرم افزاری قدرتمند و شفاف در نحوه عملکرد و فروش محصولات و محاسبه پورسانت شما .
۶- امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات تصویری ، لینک باکس ، پست ثابت و . . .
۷- امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل و از طریق کد رهگیری پستی .
۸ – امکان خرید نقدی ( پرداخت آنلاین ) محصولات با ۱۰ % تخفیف علاوه بر خرید پستی در سیستم میهن استور.

* نظرات و سوالات کاربران و پاسخ مدیریت سایت میهن استور به آنها :
۱ – کدهای تبلیغاتی مربوط به خود را باید از کدام قسمت دریافت نمایم و در کجای وبلاگ یا سایت خود قرار دهم؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : شما با مراجعه به منوهای « کد تبلیغات » می توانید اقدام به دریافت کد تبلیغات دلخواه خود نمایید و آنها را در قالب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید .

۲ – آیا می توانم تبلیغات شما را در چند سایت یا وبلاگ نمایش دهم ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : بله ، در حال حاضر محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و از کدهای تبلیغات خود میتوانید در چندین سایت استفاده نمایید .

۳ – حداقل اعتبار جهت واریز پورسانت به حساب چقدر و چه زمانی می باشد ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : زمانی که درآمد شما به ۸٫۰۰۰ تومان رسید می توانید درخواست پرداخت را از قسمت « امور مالی » پنل خود ارسال نمایید تا حداکثر پس از ۲۴ ساعت از درخواست شما درآمد شما به حسابتان واریز شود .

 

 

 

۴ – درآمد ما از چه نوع سفارش هایی محاسبه می شود ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : سفارش هایی که در وضعیت توزیع شده و یا وصول شده باشد جزو درآمد شما حساب می شود .

۵ – آیا هزینه سفارش های برگشتی از حساب ما کسر می شود ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : سفارش هایی که در وضعیت برگشتی می باشند فقط ۴۰% از هزینه پست آنها از حساب شما کسر می شود و بقیه هزینه ها توسط میهن استور تامین می شود .

۶ – زمان واریز پورسانت ها چه تاریخی می باشد ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : تاریخ خاصی مد نظر ما برای واریز کردن پورسانت ها نیست . هر زمان که درآمد شما به ۸ هزار تومان رسید می توانید درخواست واریز را از قسمت « امور مالی » بدهید تا حداکثر ۲۴ ساعت پس از درخواست ، درآمد شما به حسابتان واریز شود .

۷ – قرار دادن تبلیغات در چه سایت های ممنوع می باشد ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : قرار دادن تبلیغات سیستم میهن استور در سایت هایی همچون سایت های سیاسی ، پورن ، منتشر کننده های پروکسی و سایت هایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند ممنوع بوده و ربات هوشمند سیستم میهن استور در صورت مشاهده اکانت شما را مسدود خواهد کرد و هیچ پورسانتی بابت فروش هایی که داشتید به حسابتان واریز نخواهد شد .

۸ – چگونه می توانم بنر محصول خاصی را که مد نظرم هست در سایتم قرار دهم ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : برخی از دوستان از نمایش بنر به صورت تصادفی در سایت خود ابراز رضایت ندارند ، به همین منظور می توانید از قسمت « همه بنر ها » که در پایین صفحه کدهای تبلیغات تصویری قرار گرفته است کد بنر مورد نظر خود را برداشته و آن را به صورت ثابت در سایت خود نمایش دهید .

۹ – چرا بعضی مواقع قیمت و پورسانت یک محصول مشابه با هم تفاوت دارند ؟
پاسخ مدیریت سایت میهن استور : در خرید هایی که به صورت نقدی ( پرداخت آنلاین ) صورت میگیرد محصول با ۱۰% تخفیف به فروش میرسد که البته این نوع خرید باعث میشود آن سفارش نهایتا تا ۲۴ ساعت به وضعیت وصول شده تغییر پیدا کند که پورسانت آن در پنل وبمستر لحاظ می شود و طبیعتا این نوع سفارشات هرگز برگشت نخواهند خورد .

 

طرز تهیه 15 نوع شیرینی خوشمزه و ساده برای عید
دریافت کتاب
دریافت جدیدترین محصولات ما