احداث پالایشگاه فراوری گیاهان دارویی در کرمانشاه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه:انجام مصوبات سفر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای ما بسیار حائز اهمیت است و از سازمان نوسازی صنایع ایران (ایدرو) تقاضامندیم در تکمیل و راه اندازی و ساخت این پروژه ها تسریع نمایند .

احداث پالایشگاه فراوری گیاهان دارویی در کرمانشاه

به گزارش حکیم نیوز؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : پالایشگاه فرآوری گیاهان دارویی با سرمایه گذاری ۸۵۰ میلیارد ریال در سنقروکلیایی راه اندازی می شود.
وی تصریح کرد: براساس مصوبه سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه باید سه پروژه صنعتی در استان توسط ایمیدرو (سازمان نوسازی صنایع ایران) احداث شود که تاکنون دو پروژه بیواتانول با رشد فیزیکی ۷۵ درصد و بیوایمپلنت که فاز زرد آن کامل شده، بنابراین ما یک پروژه را از این سازمان توسعه ای طلب داریم.
دارابی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پالایشگاه فرآوری گیاهان دارویی سومین پروژه ای ست که مطالعات آن توسط ایدرو به پایان رسیده و جانمایی آن نیز صورت گرفته و بزودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.
او ادامه داد: این طرح صنعتی با سرمایه گذار ۸۵۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۴۰ نفر که پروژه ای دانش بنیان است به زودی در شهرستان سنقرو کلیایی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
او افزود: انجام مصوبات سفر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای ما بسیار حائز اهمیت است و از سازمان نوسازی صنایع ایران (ایدرو) تقاضامندیم در تکمیل و راه اندازی و ساخت این پروژه ها تسریع نمایند .