یک نماینده مجلس تاکید کرد

‏ استعفا بدون محاکمه یعنی فرار از خسارات به‌بار آورده شده

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه استعفا کَفِ مطالبات است در واکنش به استعفای ملک زاده معاون وزیر بهداشت گفت: ‏ استعفا بدون محاکمه یعنی فرار از خسارات به‌بار آورده شده.

‏ استعفا بدون محاکمه یعنی فرار از خسارات به‌بار آورده شده

حکیم نیوز: بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان در نهایت طب سنتی توانست خود را از بدنه جامعه به چارچوب مدیران و مسئولان تصمیم گیر و تصمیم ساز برساند. تا آنجا که نشست های تخصصی پیرامون چرایی و اهمیت آن مکرر برگزار شد تا نشان دهد در این شرایط کرونایی که جان تک تک مردم جهان در خطر است می تواند به عنوان ظرفیتی جدی مورد توجه قرار گیرد.

زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تقویت بُعد نظارتی یعنی سازمان بهداشت جهانی نتواند با تبانی جان ایرانی را حراج کند، بی‌کفایتی‌ها افسارگسیخته نمی شود و باند و رانت نتواند در حق ‎طب ایرانی خیانت کند اظهار داشت: استعفا کَفِ مطالبات است!

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه حضور رسمی و موثر نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان در ستاد ملی کرونا یک مطالبه جدی است افزود: طب ایرانی و طب نوین باید در کنار یکدیگر و به یک اندازه تقویت شوند، باور به توان ‎طب ایرانی و بکارگیری آن یک مطالبه جدی است.

رئیس کمیته تخصصی طب ایرانی مجلس با تاکید براینکه ‏استعفا بدون محاکمه یعنی فرار از خسارات به‌بار آورده شده است تصریح کرد: قطعا محاکمه‌ بی‌کفایتی‌ها در قبال جان مردم یک مطالبه جدی است، ‏۳۰۰۰، تنها یک عدد نیست! ورود به چگونگی شکل‌گیری این عدد توسط مراجع‌قضائی و نظارتی یک مطالبه جدی است.

به گفته وی، ‏باور به توان ‎طب ایرانی یک ‎مطالبه و شکل دادن به هویت و کارکرد طب‌ایرانی هم یک مطالبه جدی است.

شیخی در پایان خاطرنشان کرد: تشکیل ‎کمیته طب ایرانی در ستاد ملی مبارزه با کرونا یک مطالبه جدی‌تر است.