ثبت یک عدد تقویمی به قیمت جان انسان

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد: ظرف شش ماه اخیر ۲۴ هزار مورد شکایت در ارتباط با چنین امور بی‌اساسی از طریق سامانه ۱۹۰ ثبت و توسط کارشناسان بهداشتی و امور محیطی و یا در قالب بازرسی مشترک نهاد‌های ذیربط به آن‌ها پرداخته شده است.

ثبت یک عدد تقویمی به قیمت جان انسان

به گزارش حکیم نیوز:مهدی قلیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص رواج فرهنگ غلط تاریخ رند برای تولد نوزادان از سوی والدین گفت: بنابر سلیقه‌ای ناهمخوان و مغایر با وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور،  بعضی به دنبال اعداد لاکچری در تقویم می گردند تا مراسمات و حتی تولد فرزند را در این تاریخ ثبت کنند.
وی افزود: شرایط را طوری فراهم نکنید که این تاریخ بیش از آنکه خاطره ساز باشد به زمان مرگ عزیزانمان تبدیل شود. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: ظرف شش ماه اخیر ۲۴ هزار مورد شکایت در ارتباط با چنین امور بی‌اساسی از طریق سامانه ۱۹۰ ثبت و توسط کارشناسان بهداشتی و امور محیطی و یا در قالب بازرسی مشترک نهاد‌های ذیربط به آن‌ها پرداخته شده است.
قلیان  به وضعیت قرمز و نارنجی شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: این ویروس هم‌اینک با ما زندگی می‌کند و برایش تفاوتی میان جنسیت، سن و شرایط اجتماعی شهروندان وجود ندارد لذا همگان می‌بایست با دقت اصول بهداشتی پیشگیرانه را رعایت کنند.