نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اظهار داشت:

رعایت پروتکل­‌های بهداشتی، کشور را به پایان کرونا نزدیک­‌تر می کند

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اظهار داشت: مردم هر چه بیشتر پروتکل‌ها را رعایت کنند، پایان کرونا نزدیک‌تر خواهد بود لذا از مردم انتظار می‌رود در آستانه عید نوروز در تجمعات و بازارها کمتر حضور داشته و از دورهمی‌های خانوادگی در نوروز بپرهیزند که نتیجه بی توجهی آنها نسبت به پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در کاهش تردد می‌تواند معضلات بزرگی ایجاد کند.

رعایت پروتکل­‌های بهداشتی، کشور را به پایان کرونا نزدیک­‌تر می کند

به گزارش حکیم نیوز: محمدحسن آصفری، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در رابطه با احتمال شیوع خیز چهارم کرونا در کشور در آستانه عید نوروز گفت: احتمال خیز چهارم کرونا در کشور با وجود افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس بسیار زیاد است و طبق گفته‌های مسئولان بهداشت و درمان کشور این خیز از خیزهای قبلی بسیار خطرناک‌تر است.

 وی تاکید کرد: اگر همه مردم و مسئولین پای کار آمده و پروتکل‌های بهداشتی را دقیقاً رعایت کنند و دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند، قطعاً شاهد شیوع بیشتر کرونا در کشور نخواهیم بود؛ در غیر این صورت احتمال دارد با افزایش مبتلایان به این ویروس معیشت و اقتصاد تحت تأثیر قرار بگیرد.

 به گفته آصفری در یکسال گذشته به دنبال شیوع ویروس کرونا، مردم آسیب‌های زیادی از لحاظ روحی، جسمی و اقتصادی دیده‌اند و گسترده‌تر شدن شیوع این بیماری و ادامه این روند آسیب‌های جبران ناپذیری را به کشور وارد خواهد کرد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس خاطرنشان کرد: در طول این مدت تنها با همکاری مردم توانسته‌ایم موج‌های اول تا سوم ویروس کرونا را کنترل کنیم اما عدم همکاری مردم می‌تواند بحران را جدی‌ کند.

وی در پایان توصیه کرد: مردم هر چه بیشتر پروتکل‌ها را رعایت کنند، پایان کرونا نزدیک‌تر خواهد بود لذا از مردم انتظار می‌رود در آستانه عید نوروز در تجمعات و بازارها کمتر حضور داشته و از دورهمی‌های خانوادگی در نوروز بپرهیزند که نتیجه بی توجهی آنها نسبت به پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در کاهش تردد می‌تواند معضلات بزرگی ایجاد کند.