واکنش نمایندگان مجلس به استعفای ملک زاده

استعفای رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت و انتقاد شدید الحن او به نمکی درخصوص مدیریت کرونا موضوعی بود که حواشی زیادی به همراه داشت.

واکنش نمایندگان مجلس به استعفای ملک زاده

حکیم نیوز: استعفای رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت و انتقاد شدید الحن او به نمکی درخصوص مدیریت کرونا موضوعی بود که حواشی زیادی به همراه داشت. بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه درمان، کاربران شبکه های اجتماعی و نمایندگان مجلس نیز نسبت به این مساله واکنش نشان دادند.

مهدی عسگری: ‏درحالیکه ‎ملک زاده به دلیل ضعف عملکرد وتقلید محض ازپروتکل های سازمان بهداشت جهانی درشرف برکناری بود برای فرار ازمسئولیت استعفا کرد!

اوکه باید پاسخگوی رشد فزاینده آمار ‎کرونا باشد درجایگاه طلبکار به طب سنتی می ‌تازد تا ردپایش درتبدیل کشوربه آزمایشگاه روش های بی نتیجه‌ طب مدرن گم شود.

علی خضریان: ‏از جناب ‎رضا ملک زاده معاون مستعفی تحقیقات وزارت بهداشت شکایات متعددی پیرامون مانع ‌تراشی برای طب ایرانی-اسلامی، آزمایش دارویی نامتعارف کرونا، ارایه اطلاعات به بیگانگان، تحدید جمعیت و استفاده از رانت برای شرکت دارویی وی در ‎ کمیسیون اصل نود واصل شده که طبق قانون همچنان مفتوح است.

ابراهیم رضایی: مردم سال‌ هاست گرفتار جماعتی‌ اند که در شب اجرای محدودیت‌ های کرونایی تازه یادشان می‌ افتد با یکدیگر تسویه حساب کنند، آن هم جلوی چشم ملت!

معلوم است که با این اعجوبه ‌ها آمار تلفات بیشتر و بیشتر می‌ شود.

زهرا شیخی: با وجود کاستی ها و سختی شرایط وزیر بهداشت تمام قد ایستاده و کادر درمان همه تلاش خود را برای کمک به مردم به کار گرفته است از همین رو نباید این زحمت ها نادیده گرفته شود و مورد تقدیر واقع نشود. در شرایط کنونی کشور بیش از هر چیز نیازمند هماهنگی همه  دستگاههاست چراکه بحران کرونا پکیجی است که نیازمند افزایش ضریب توانمندی همه مسولین و هماهنگی بین ایشان را می طلبد و در این مسیر همگرای دولتمردان و هم نوایی مجلس کفایت میکند که بر این مشکل به درستی فائق آییم.

زهره الهیان: استعفای آقای دکتر ملک‌زاده همراه با انتقادات جدی ایشان به وزیر محترم بهداشت مطرح شد؛ در صورتی که یکی از معاونین که مجلس نسبت به ایشان انتقاد جدی داشته است خود جناب آقای دکتر ملک‌زاده هستند.